CRT16-3.5WH-100
DaburnDaburn
CRT16-3.5WH-100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRT16-3.5WH-100
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 100'
Podatkovni listi: CRT16-3.5WH-100.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 76 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 76 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRT16-3.5WH-100
Številka dela CRT16-3.5WH-100 Proizvajalec Daburn
Količina na voljo 76 pcs Podatkovni list CRT16-3.5WH-100.pdf
Žični merilnik 16 AWG Napetost 17.5kV
Serija MIL-Spec QQ-W-343 and Mil-W-16878, CRT Ocene -
delovna temperatura -90°C ~ 200°C Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Dolžina 100.0' (30.5m) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Barva jakne White Jakna (izolacija) Debelina -
Jakna (izolacijski material) Polytetrafluoroethylene (PTFE) Premer jacket (izolacije) 0.141" (3.58mm)
Lastnosti - natančen opis 16 AWG Hook-Up Wire 19/29 White 17.5kV 100.0' (30.5m)