CRT16-4BK-50
DaburnDaburn
CRT16-4BK-50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRT16-4BK-50
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka HOOK-UP STRND 16AWG 20KV BLK 50'
Podatkovni listi: CRT16-4BK-50.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 125 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRT16-4BK-50
Številka dela CRT16-4BK-50 Proizvajalec Daburn
Količina na voljo 125 pcs Podatkovni list CRT16-4BK-50.pdf
Žični merilnik 16 AWG Napetost 20kV
Serija MIL-Spec QQ-W-343 and Mil-W-16878, CRT Ocene -
delovna temperatura -90°C ~ 200°C Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Barva jakne Black Jakna (izolacija) Debelina -
Jakna (izolacijski material) Polytetrafluoroethylene (PTFE) Premer jacket (izolacije) 0.151" (3.84mm)
Lastnosti - natančen opis 16 AWG Hook-Up Wire 19/29 Black 20kV 50.00' (15.24m)