CRT20-8BK-100
DaburnDaburn
CRT20-8BK-100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRT20-8BK-100
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 100'
Podatkovni listi: CRT20-8BK-100.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 33 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 33 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRT20-8BK-100
Številka dela CRT20-8BK-100 Proizvajalec Daburn
Količina na voljo 33 pcs Podatkovni list CRT20-8BK-100.pdf
Žični merilnik 20 AWG Napetost 40kV
Serija MIL-Spec QQ-W-343 and Mil-W-16878, CRT Ocene -
delovna temperatura -90°C ~ 200°C Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Dolžina 100.0' (30.5m) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Barva jakne Black Jakna (izolacija) Debelina -
Jakna (izolacijski material) Polytetrafluoroethylene (PTFE) Premer jacket (izolacije) 0.215" (5.46mm)
Lastnosti - natančen opis 20 AWG Hook-Up Wire 19/32 Black 40kV 100.0' (30.5m)