LWB60-24S5
DaburnDaburn
Daburn
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LWB60-24S5
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 60W
Podatkovni listi: LWB60-24S5.pdf
Stanje zalog 613 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LWB60-24S5
Številka dela LWB60-24S5 Proizvajalec Daburn
Opis DC DC CONVERTER 5V 60W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 613 pcs Podatkovni list LWB60-24S5.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija LWB60 Moč (Watts) 60W
Paket / primer 6-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Učinkovitost 92% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 12A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 12A Aplikacije ITE (Commercial)