P32-18SXA
DaburnDaburn
Daburn
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P32-18SXA
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P32-18SXA.pdf
Stanje zalog 763 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 763 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P32-18SXA
Številka dela P32-18SXA Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 763 pcs Podatkovni list P32-18SXA.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 18V
Napetost - Vhod 105 ~ 230 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) Serija P3
Paket / primer 7-DIP Module, 5 Leads delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Pravilo obremenitve 0.05%
Uredba o vrsticah 0.02% Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 50mA 105 ~ 230 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 50mA Odobritve CE, cURus, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P32-18SQX
P32-18SQX
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
Na zalogi: 706 pcs
Prenesi: P32-18SQX.pdf
RFQ
P32-18XE
P32-18XE
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE +/- 18VDC OUT
Na zalogi: 532 pcs
Prenesi: P32-18XE.pdf
RFQ
P32-18SX
P32-18SX