P32-50SXA
pregled izdelka
Številka dela: P32-50SXA
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P32-50SXA.pdf
Stanje zalog 715 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 715 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P32-50SXA
Številka dela P32-50SXA Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 715 pcs Podatkovni list P32-50SXA.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 50V
Napetost - Vhod 105 ~ 230 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serija P3
Paket / primer 7-DIP Module, 5 Leads delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Pravilo obremenitve 0.2%
Uredba o vrsticah 0.05% Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 50mA 105 ~ 230 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 50mA Odobritve CE, cURus, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P32-5QX
P32-5QX
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
Na zalogi: 738 pcs
Prenesi: P32-5QX.pdf
RFQ
P32-50SX
P32-50SX
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT