P33-10S/22
DaburnDaburn
Daburn
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P33-10S/22
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P33-10S/22.pdf
Stanje zalog 796 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 796 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P33-10S/22
Številka dela P33-10S/22 Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 796 pcs Podatkovni list P33-10S/22.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 10V
Napetost - Vhod 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) Serija P3
Paket / primer 5-DIP Module delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Pravilo obremenitve 0.1%
Uredba o vrsticah 0.1% Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 150mA 105 ~ 125 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 150mA Odobritve CE, cURus, UL