P33-180S-04
pregled izdelka
Številka dela: P33-180S-04
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P33-180S-04.pdf
Stanje zalog 573 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P33-180S-04
Številka dela P33-180S-04 Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 573 pcs Podatkovni list P33-180S-04.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 180V
Napetost - Vhod 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serija P3
Paket / primer 7-DIP Module, 5 Leads delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Pravilo obremenitve 0.2%
Uredba o vrsticah 0.05% Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 30mA 105 ~ 125 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 30mA Odobritve CE, cURus, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P33-180ST
P33-180ST
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Na zalogi: 483 pcs
Prenesi: P33-180ST.pdf
RFQ
P33-180S
P33-180S
Proizvajalci: Daburn
Na zalogi: 534 pcs
Prenesi: P33-180S.pdf
RFQ
P33-15SMXE
P33-15SMXE
Opis: AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Na zalogi: 675 pcs
Prenesi: P33-15SMXE.pdf
P33-18
P33-18
Opis: AC-DC POWER MODULE +/- 18VDC OUT