P33-24S-04
pregled izdelka
Številka dela: P33-24S-04
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P33-24S-04.pdf
Stanje zalog 646 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P33-24S-04
Številka dela P33-24S-04 Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 646 pcs Podatkovni list P33-24S-04.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) Serija P3
Paket / primer 7-DIP Module, 5 Leads delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Pravilo obremenitve 0.1%
Uredba o vrsticah 0.1% Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 100mA 105 ~ 125 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 100mA Odobritve CE, cURus, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P33-24S
P33-24S
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT