P34-180SXA
DaburnDaburn
Daburn
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P34-180SXA
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P34-180SXA.pdf
Stanje zalog 515 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 515 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P34-180SXA
Številka dela P34-180SXA Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 515 pcs Podatkovni list P34-180SXA.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 180V
Napetost - Vhod 105 ~ 230 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Serija P3
Paket / primer 7-DIP Module, 5 Leads delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Pravilo obremenitve 0.2%
Uredba o vrsticah 0.05% Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 55mA 105 ~ 230 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 55mA Odobritve CE, cURus, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P34-180SW
P34-180SW
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Na zalogi: 560 pcs
Prenesi: P34-180SW.pdf
RFQ
P34-180ST
P34-180ST
Proizvajalci: Daburn
Na zalogi: 565 pcs
Prenesi: P34-180ST.pdf
RFQ
P34-180SX
P34-180SX
Na zalogi: 463 pcs
Prenesi: P34-180SX.pdf
P34-1Q
P34-1Q
Opis: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Na zalogi: 606 pcs
Prenesi: P34-1Q.pdf
P34-180SQ
P34-180SQ
Na zalogi: 547 pcs
Prenesi: P34-180SQ.pdf
P34-180SXE
P34-180SXE
Na zalogi: 555 pcs
Prenesi: P34-180SXE.pdf
P34-1AX
P34-1AX
Na zalogi: 577 pcs
Prenesi: P34-1AX.pdf
P34-1QX
P34-1QX
Na zalogi: 530 pcs
Prenesi: P34-1QX.pdf
P34-180SAX
P34-180SAX
Na zalogi: 532 pcs
Prenesi: P34-180SAX.pdf
P34-180SQX
P34-180SQX
Na zalogi: 479 pcs
Prenesi: P34-180SQX.pdf
P34-1W
P34-1W
Na zalogi: 539 pcs
Prenesi: P34-1W.pdf
P34-1T
P34-1T
Na zalogi: 495 pcs
Prenesi: P34-1T.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika