P34-200SXA
pregled izdelka
Številka dela: P34-200SXA
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P34-200SXA.pdf
Stanje zalog 437 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 437 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P34-200SXA
Številka dela P34-200SXA Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 437 pcs Podatkovni list P34-200SXA.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 200V
Napetost - Vhod 105 ~ 230 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Serija P3
Paket / primer 7-DIP Module, 5 Leads delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Pravilo obremenitve 0.2%
Uredba o vrsticah 0.05% Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 50mA 105 ~ 230 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 50mA Odobritve CE, cURus, UL