P34-48SXE
pregled izdelka
Številka dela: P34-48SXE
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P34-48SXE.pdf
Stanje zalog 663 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P34-48SXE
Številka dela P34-48SXE Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 663 pcs Podatkovni list P34-48SXE.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - Vhod 105 ~ 240 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Serija P3
Paket / primer 7-DIP Module, 5 Leads delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Pravilo obremenitve 0.2%
Uredba o vrsticah 0.2% Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 200mA 105 ~ 240 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 200mA Odobritve CE, cURus, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P34-48SQX
P34-48SQX
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
Na zalogi: 647 pcs
Prenesi: P34-48SQX.pdf
RFQ
P34-50S
P34-50S
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT