P37-10SXE
pregled izdelka
Številka dela: P37-10SXE
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P37-10SXE.pdf
Stanje zalog 696 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P37-10SXE
Številka dela P37-10SXE Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 696 pcs Podatkovni list P37-10SXE.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 10V
Napetost - Vhod 105 ~ 240 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Serija P3
Paket / primer 7-DIP Module, 5 Leads delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Pravilo obremenitve 0.05%
Uredba o vrsticah 0.02% Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 500mA 105 ~ 240 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Odobritve CE, cURus, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P37-10SX
P37-10SX
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT