P38-10SA-04
DaburnDaburn
Daburn
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P38-10SA-04
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P38-10SA-04.pdf
Stanje zalog 609 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 609 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P38-10SA-04
Številka dela P38-10SA-04 Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 609 pcs Podatkovni list P38-10SA-04.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 10V
Napetost - Vhod 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Serija P3
Paket / primer 7-DIP Module, 5 Leads delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Pravilo obremenitve 0.05%
Uredba o vrsticah 0.02% Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 1.5A 105 ~ 125 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.5A Odobritve CE, cURus, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P38-10S/22
P38-10S/22
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Na zalogi: 621 pcs
Prenesi: P38-10S/22.pdf
RFQ
P38-10SA
P38-10SA
Proizvajalci: Daburn