ALSR011K500FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR011K500FE12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALSR011K500FE12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.5K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: ALSR011K500FE12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALSR011K500FE12
Številka dela ALSR011K500FE12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.5K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80114 pcs Podatkovni list ALSR011K500FE12.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.406" L (2.79mm x 10.31mm)
Serija ALSR Odpornost 1.5 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena ALSR-1-1.5K-1%
ALSR1F-1.5K
delovna temperatura -65°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 1.5 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound