ALSR01600R0JE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR01600R0JE12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALSR01600R0JE12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 600 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: ALSR01600R0JE12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALSR01600R0JE12
Številka dela ALSR01600R0JE12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 600 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101018 pcs Podatkovni list ALSR01600R0JE12.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.406" L (2.79mm x 10.31mm)
Serija ALSR Odpornost 600 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena ALSR-1-600
ALSR1J-600
delovna temperatura -65°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 600 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound