ALSR05R3000JE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR05R3000JE12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALSR05R3000JE12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.3 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: ALSR05R3000JE12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALSR05R3000JE12
Številka dela ALSR05R3000JE12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.3 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102828 pcs Podatkovni list ALSR05R3000JE12.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija ALSR Odpornost 300 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena ALSR-5-.30
ALSR5J-.30
delovna temperatura -65°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 300 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound