ALSR10750R0FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR10750R0FE12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALSR10750R0FE12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 750 OHM 7W 1% AXIAL
Podatkovni listi: ALSR10750R0FE12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALSR10750R0FE12
Številka dela ALSR10750R0FE12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 750 OHM 7W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81206 pcs Podatkovni list ALSR10750R0FE12.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 1.730" L (7.92mm x 43.94mm)
Serija ALSR Odpornost 750 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena ALSR-10-750
ALSR10-750
delovna temperatura -65°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 750 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound