CA000140R00KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CA000140R00KB14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA000140R00KB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 40 OHM 1W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CA000140R00KB14.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA000140R00KB14
Številka dela CA000140R00KB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 40 OHM 1W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 16299 pcs Podatkovni list CA000140R00KB14.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 0.460" L (4.32mm x 11.68mm)
Serija CA Odpornost 40 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 40 Ohms ±10% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound