CA0002560R0JR36
Dale / VishayDale / Vishay
CA0002560R0JR36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA0002560R0JR36
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 560 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CA0002560R0JR36.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA0002560R0JR36
Številka dela CA0002560R0JR36 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 560 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 73257 pcs Podatkovni list CA0002560R0JR36.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Serija CA Odpornost 560 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 560 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound