CA5100120R0KB14
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA5100120R0KB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 120 OHM 5W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CA5100120R0KB14.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA5100120R0KB14
Številka dela CA5100120R0KB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 120 OHM 5W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15517 pcs Podatkovni list CA5100120R0KB14.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm)
Serija CA Odpornost 120 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CA51001 R0KB14
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 120 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Wirewound Sestava Wirewound