CA512530R00KB14
pregled izdelka
Številka dela: CA512530R00KB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 30 OHM 6.25W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CA512530R00KB14.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA512530R00KB14
Številka dela CA512530R00KB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 30 OHM 6.25W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14390 pcs Podatkovni list CA512530R00KB14.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm)
Serija CA Odpornost 30 Ohms
Moč (Watts) 6.25W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 30 Ohms ±10% 6.25W Through Hole Resistor Axial Wirewound