CA5200240R0KE14
pregled izdelka
Številka dela: CA5200240R0KE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 240 OHM 10W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CA5200240R0KE14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA5200240R0KE14
Številka dela CA5200240R0KE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 240 OHM 10W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16527 pcs Podatkovni list CA5200240R0KE14.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 2.125" L (4.32mm x 53.98mm)
Serija CA Odpornost 240 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CA5 0240R0KE14
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 240 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Wirewound Sestava Wirewound