CMF201R8000JNEB80
pregled izdelka
Številka dela: CMF201R8000JNEB80
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.8 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CMF201R8000JNEB80.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF201R8000JNEB80
Številka dela CMF201R8000JNEB80 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.8 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111472 pcs Podatkovni list CMF201R8000JNEB80.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija CMF Odpornost 1.8 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1.8 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF201R3000JNRE80
CMF201R3000JNRE80
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 1.3 OHM 1W 5% AXIAL
Na zalogi: 115781 pcs
Prenesi: CMF201R3000JNRE80.pdf
RFQ
CMF201R8000JNEB
CMF201R8000JNEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 1.8 OHM 1W 5% AXIAL