CMF202K0000GKRE
pregled izdelka
Številka dela: CMF202K0000GKRE
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2K OHM 1W 2% AXIAL
Podatkovni listi: CMF202K0000GKRE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF202K0000GKRE
Številka dela CMF202K0000GKRE Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2K OHM 1W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 401609 pcs Podatkovni list CMF202K0000GKRE.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija CMF Odpornost 2 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film