CMF202K4000GNEK
pregled izdelka
Številka dela: CMF202K4000GNEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.4K OHM 1W 2% AXIAL
Podatkovni listi: CMF202K4000GNEK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF202K4000GNEK
Številka dela CMF202K4000GNEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.4K OHM 1W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88050 pcs Podatkovni list CMF202K4000GNEK.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija CMF Odpornost 2.4 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2.4 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film