CMF203M6000GKEK
pregled izdelka
Številka dela: CMF203M6000GKEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3.6M OHM 1W 2% AXIAL
Podatkovni listi: CMF203M6000GKEK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF203M6000GKEK
Številka dela CMF203M6000GKEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.6M OHM 1W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88476 pcs Podatkovni list CMF203M6000GKEK.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija CMF Odpornost 3.6 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3.6 MOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film