CMF204R3000JNBF
pregled izdelka
Številka dela: CMF204R3000JNBF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4.3 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CMF204R3000JNBF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF204R3000JNBF
Številka dela CMF204R3000JNBF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.3 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 60208 pcs Podatkovni list CMF204R3000JNBF.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija CMF Odpornost 4.3 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 4.3 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film