CMF20910R00JNRE
pregled izdelka
Številka dela: CMF20910R00JNRE
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 910 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CMF20910R00JNRE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF20910R00JNRE
Številka dela CMF20910R00JNRE Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 910 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 378490 pcs Podatkovni list CMF20910R00JNRE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija CMF Odpornost 910 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 910 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film