CMF50100R00GKEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF50100R00GKEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF50100R00GKEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 100 OHM 1/4W 2% AXIAL
Podatkovni listi: CMF50100R00GKEK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF50100R00GKEK
Številka dela CMF50100R00GKEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100 OHM 1/4W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83923 pcs Podatkovni list CMF50100R00GKEK.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija CMF Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film