CMF5023R700DEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5023R700DEEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF5023R700DEEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 23.7 OHM 1/4W .5% AXIAL
Podatkovni listi: CMF5023R700DEEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF5023R700DEEB
Številka dela CMF5023R700DEEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 23.7 OHM 1/4W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122265 pcs Podatkovni list CMF5023R700DEEB.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija CMF Odpornost 23.7 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 23.7 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film