CMF5044K200DHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5044K200DHEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF5044K200DHEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 44.2K OHM 1/4W .5% AXIAL
Podatkovni listi: CMF5044K200DHEB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CMF5044K200DHEB
Številka dela CMF5044K200DHEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 44.2K OHM 1/4W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181673 pcs Podatkovni list CMF5044K200DHEB.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija CMF Odpornost 44.2 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 44.2 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film