CMF506K0400BHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF506K0400BHEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF506K0400BHEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6.04K OHM 1/4W .1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF506K0400BHEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF506K0400BHEB
Številka dela CMF506K0400BHEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6.04K OHM 1/4W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128593 pcs Podatkovni list CMF506K0400BHEB.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija CMF Odpornost 6.04 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 6.04 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film