CMF506K9800FKR6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF506K9800FKR6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF506K9800FKR6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6.98K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF506K9800FKR6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF506K9800FKR6
Številka dela CMF506K9800FKR6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6.98K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 344627 pcs Podatkovni list CMF506K9800FKR6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija CMF Odpornost 6.98 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 6.98 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film