CMF5510K000CEEA
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5510K000CEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF5510K000CEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10K OHM 1/2W .25% AXIAL
Podatkovni listi: CMF5510K000CEEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF5510K000CEEA
Številka dela CMF5510K000CEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10K OHM 1/2W .25% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 211738 pcs Podatkovni list CMF5510K000CEEA.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film