CMF55120R00BEEB70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55120R00BEEB70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF55120R00BEEB70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 120 OHM 1/2W .1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF55120R00BEEB70.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF55120R00BEEB70
Številka dela CMF55120R00BEEB70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 120 OHM 1/2W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147733 pcs Podatkovni list CMF55120R00BEEB70.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 120 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 120 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF55120R00BEEB
CMF55120R00BEEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 120 OHM 1/2W 0.1% AXIAL