CMF55127K00FKEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55127K00FKEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF55127K00FKEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 127K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF55127K00FKEK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF55127K00FKEK
Številka dela CMF55127K00FKEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 127K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78825 pcs Podatkovni list CMF55127K00FKEK.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 127 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 127 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film