CMF5515K000BERE70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5515K000BERE70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF5515K000BERE70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 15K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF5515K000BERE70.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF5515K000BERE70
Številka dela CMF5515K000BERE70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 15K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 211532 pcs Podatkovni list CMF5515K000BERE70.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 15 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF5515K000BEEB70
CMF5515K000BEEB70
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 15K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Na zalogi: 165370 pcs
Prenesi: CMF5515K000BEEB70.pdf
RFQ
CMF5515K000BHBF
CMF5515K000BHBF
Proizvajalci: Dale / Vishay
Na zalogi: 81713 pcs
Prenesi: CMF5515K000BHBF.pdf
RFQ
CMF5515K000BERE
CMF5515K000BERE