CMF5519M100GNBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5519M100GNBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF5519M100GNBF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 19.1M OHM 1/2W 2% AXIAL
Podatkovni listi: CMF5519M100GNBF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF5519M100GNBF
Številka dela CMF5519M100GNBF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 19.1M OHM 1/2W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 181107 pcs Podatkovni list CMF5519M100GNBF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 19.1 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 19.1 MOhms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film