CMF551K6200FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF551K6200FHEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF551K6200FHEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.62K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF551K6200FHEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF551K6200FHEB
Številka dela CMF551K6200FHEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.62K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 713875 pcs Podatkovni list CMF551K6200FHEB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 1.62 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CMF1.62KHFTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1.62 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film