CMF5520K000FHR6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5520K000FHR6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF5520K000FHR6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 20K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF5520K000FHR6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF5520K000FHR6
Številka dela CMF5520K000FHR6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 20K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 755861 pcs Podatkovni list CMF5520K000FHR6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 20 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF5520K000FHEB
CMF5520K000FHEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 20.0K OHM 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 735635 pcs
Prenesi: CMF5520K000FHEB.pdf
RFQ
CMF5520K000FHR670
CMF5520K000FHR670
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 20K OHM 1/2W 1% AXIAL