CMF5520K500BHBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5520K500BHBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF5520K500BHBF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 20.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF5520K500BHBF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF5520K500BHBF
Številka dela CMF5520K500BHBF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 20.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87733 pcs Podatkovni list CMF5520K500BHBF.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 20.5 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 20.5 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film