CMF55237K00FKR670
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55237K00FKR670 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF55237K00FKR670
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 237K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF55237K00FKR670.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF55237K00FKR670
Številka dela CMF55237K00FKR670 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 237K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 817923 pcs Podatkovni list CMF55237K00FKR670.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 237 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 237 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF55237K00FKEA70
CMF55237K00FKEA70
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 237K OHM 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 1009693 pcs
Prenesi: CMF55237K00FKEA70.pdf
RFQ
CMF55237K00FKRE70
CMF55237K00FKRE70
Proizvajalci: Dale / Vishay
Na zalogi: 909759 pcs
Prenesi: CMF55237K00FKRE70.pdf
RFQ
CMF55237K00FKR6
CMF55237K00FKR6