CMF5524K900CER6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5524K900CER6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF5524K900CER6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 24.9K OHM 1/2W 0.25% AXIAL
Podatkovni listi: CMF5524K900CER6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF5524K900CER6
Številka dela CMF5524K900CER6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 24.9K OHM 1/2W 0.25% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 211192 pcs Podatkovni list CMF5524K900CER6.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 24.9 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 24.9 kOhms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film