CMF552M0500BEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF552M0500BEEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF552M0500BEEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.05M OHM 1/2W .1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF552M0500BEEB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CMF552M0500BEEB
Številka dela CMF552M0500BEEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.05M OHM 1/2W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99164 pcs Podatkovni list CMF552M0500BEEB.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 2.05 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2.05 MOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film