CMF55316K00FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55316K00FHEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF55316K00FHEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 316K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF55316K00FHEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF55316K00FHEB
Številka dela CMF55316K00FHEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 316K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 457570 pcs Podatkovni list CMF55316K00FHEB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 316 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena CMF316KHFCT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 316 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film