CMF553K8300FHR6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF553K8300FHR6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF553K8300FHR6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3.83K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF553K8300FHR6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF553K8300FHR6
Številka dela CMF553K8300FHR6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.83K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 759458 pcs Podatkovni list CMF553K8300FHR6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 3.83 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3.83 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film