CMF5545K300BEEA70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5545K300BEEA70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF5545K300BEEA70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 45.3K OHM 1/2W .1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF5545K300BEEA70.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF5545K300BEEA70
Številka dela CMF5545K300BEEA70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 45.3K OHM 1/2W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216854 pcs Podatkovni list CMF5545K300BEEA70.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 45.3 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 45.3 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film