CMF5549K900CEEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5549K900CEEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF5549K900CEEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 49.9K OHM 1/2W .25% AXIAL
Podatkovni listi: CMF5549K900CEEK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF5549K900CEEK
Številka dela CMF5549K900CEEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 49.9K OHM 1/2W .25% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81152 pcs Podatkovni list CMF5549K900CEEK.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 49.9 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 49.9 kOhms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film