CMF554K4200FKEA70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554K4200FKEA70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF554K4200FKEA70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4.42K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF554K4200FKEA70.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF554K4200FKEA70
Številka dela CMF554K4200FKEA70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.42K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 912264 pcs Podatkovni list CMF554K4200FKEA70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 4.42 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 4.42 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF554K4200FKEB
CMF554K4200FKEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 4.42K OHM 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 961702 pcs
Prenesi: CMF554K4200FKEB.pdf
RFQ
CMF554K4200FKEA
CMF554K4200FKEA
Proizvajalci: Dale / Vishay